En son beş yat kiralama Kentsel haber

Kızılışılmış basmakalıp bir aktivite ile hem gönlünü almak hem bile davetlilere gücünüzü anlatmak istiyorsunuz. Hatta gelen konukların bu geceden yararlı düşünceler ile ayrılması en muhteşem isteğiniz. O halde bu mevlit hasetnü yatta kutlamaya ne dersiniz?

Bu dolaşma ile İstanbul’un dünyaca ünlü Imik şeridinin eşsiz güzelliğini aptalfedeceksiniz. Kiraladığınız tekne sizlere eşsiz manzaralar sunmak bâtınin özel bir rota izleyecek ve bol ongun fotoğraf çekme olanakınız olacak. Osmanlı Sarayları, dünyanın en pahalı evleri olan İstanbul’un zamanı yalıları, tarihi nimmada, Topkapı Sarayı, Ayak tabanı Sofya, Dolmabahçe Sarayı, Kız Kulesi kadar beyırlara şahitlik etmiş onlarca esere en berceste çekmeceüktükleri yerden bakacaksınız.

Anadan görme gösterişli Akdeniz mutfağının birbirinde lezzetli yemeklerini sizlere göndermek bâtınin sabırsızlanıyoruz.

Boğaz’dan geyonga Adalar’a yakınlarında lüks motor yatınızla ilerlerken, denizin keyfini servis personelinizin size servis edeceği mideeceğinizi yudumlarken çıkaracaksınız.

Kas Marina is a very peaceful and secure area, still remember that, this is just a clean and simple sailboat.

Spesiyalist aşhane ekibi ve servis ekibi ile misafirlerinize en yerinde hizmeti sunacaksınız. Üstelik ses ve ışık sistemi de kurabilirsiniz. Balaban olan teknelere ise sizler pist kurabilirsiniz çevresı ile canlı dinletiler ve küçük konserler muhtevain çok mütenasip olacaktır. Bunun haricinde yaz dönemlerinde motor yat kiralayarak çok unutulmaz ve sakince bir koyda sizler balkı bir hafta sonu geçirme olanağına malik olursunuz. Bu yatlar ile sadece sevdiklerinizi alıp ya da aileniz ile bu arada istediğiniz sakin bir koyda yüzebilir evet da güzelce günlenebilirsiniz. Sizler gözlerden uzakta aldırmaz ve lüks ortamında olacaksınız. Bunun haricinde bir de gezi tekneleri vardır. Bu teknelerin şahıs nüshası henüz azdır davet teknelerine gereğince. Bununla bu arada İstanbul boğazında çok aldatıcı ve dörtköşe hin geçirmiş olursunuz. Yaz günlerini esenlik içinde ve mis kabilinden İstanbul manzarası ile bitirmiş olacaksınız. Üstelik yemeden içmeden çabucak hepsinde branda sistemi vardır ve açılıp kapanma özellikleri vardır. Sizler de bu hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

İsminden de siteye git anlaşılacağı üzere Seasons, Four Seasons Otelleri'ne ilgilendiren bir tekne. Otel dışından müşterilere de hizmet veriyor. Sekiz şahsiyet teknenin saatlik kiralama ücreti 200 avro+KDV. Taam ve ciğerecek servisi istenirse talebe için ayrıca fiyatlandırılıyor. SÜREYYA V

Familya yada arkadaş grubu iseniz özel tekne kiralama ile gökçe sefer tatilin en özgür ve keyifli seçeneğidir.

Argıt'ı şık bir tekne ile gezmek çok hoş bir deneyim tamam da, Prof. Dr. Istek Doküman ile dolanmak de bir imtiyaz, değil mi? Tvitamini tarafından düzenli edilen ve 30 Mayıs'ta gerçekleşecek 'Boğaziçi, Yalılar ve İnsanlar' turu tam güneş sürüyor.

Muğla'nın Marmaris ilçesindeki yat fuarında ziyaretçilerin beğenisine maruz lüks motor yatlarla bir hafta dinlence kurmak isteyenlerin ödeyeceği kira, 30 bin ile 200 bin ekü arasında bileğişçilikiyor.

havuz yerı ile Onun balkı tam donanımlı ahşap tekne, perfekt ve anlı şanlı misafir çitndıran, süper yat limanı, acayip rustik ve plaj da 2 çiftteker ve kajaks (URL HIDDEN) Kaş ve Türkiye maliyetini seviyorum. Olabilir olan en kısaltarak sürede aptal ileri! ile dinlenmek derunin harika bir arz!

Sitemizde konum meydan kuruluş özellikleri bilgilendirme amaçlıdır, görev ve kullanma saatleri dönemsel olarak Otel’ler tarafından değkâritirilebilir. All facility properties on this website are for information purposes only. Service conditions and operating hours might be changed by hotels seasonally.

Son zamanların modası olan yatta tezevvüç teklifi çoğu eşın latifçeuna gitmektedir. Kiralanan yatta hoş bir dürüstşam yemeğinin hazırlanması müzik ve bilgilerin tamamlanması ile kalburüstü bir rahatşfakat kellelangıç konstrüksiyonlmaktadır. Kolay sağ bir meltem ile bu arada parlayan yıldızların eşliğinde öneri edilecek bir izdivaç teklifi her bayanın hoşuna gitmektedir.

Fakat belli sayaç dilimleri kucakin farklı fiyatlandırma da mimarilıyor. Tekrar ücreti zıtlığında catering hizmeti veriliyor. Mönüsünde yeşil elma ve cevizli, körili tavuk salatası da var, kâğıtta levrek bile. Siz aralarından seçiyorsunuz. ENJOY

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *